Majowa pielgrzymka ojców Pasjonistów wraz z klerykatem i nowicjuszami na Podlasie – 02.05.2018

W dniu 2 maj 2018 odbyła się wspólna pielgrzymka kleryków i postulantów z warszawskiego seminarium Zgromadzenia Pasjonistów pod opieką ojca dyrektora Andrzeja Jakimiaka CP oraz nowicjuszy odbywających zakonną formację w przasnyskim klasztorze wraz z mistrzem nowicjatu o. Janem Koziatkiem CP. Wyprawie towarzyszył również ojciec duchowny seminarium ojciec Jerzy Słowikowski.

Głównym punktem wyjazdu pielgrzymkowego była wizyta w Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce, gdzie pielgrzymi wzięli udział Mszy Świętej. Po zakończeniu Eucharystii był czas prywatnej modlitwy przed  Najświętszym Sakramencie – Cudem Eucharystycznym.

Następnie pielgrzymi przejechali do Białegostoku, gdzie w Godzinie Miłosierdzia modlili się i zwiedzali Katedrę.  Na starówce stolicy Podlasia, po krótkim spacerze nastąpił moment wspólnego posiłku.

Ostatnim punktem majowej wyprawy była Łomża, gdzie odwiedzono miejscowy klasztor Ojców Kapucynów.

Wspólne wyjazdy alumnów seminarium w czasie weekendu majowego stały się już tradycję Zgromadzenia Pasjonistów. Jak zwykle nie brakowało modlitwy, zwiedzania ale również życzliwości i dobrego humoru wśród uczestników.

bialystok01 bialystok02 bialystok03 bialystok04 bialystok05 bialystok06 bialystok07 bialystok08 bialystok09

sokolka01 sokolka02 sokolka03 sokolka04 sokolka05 sokolka06 sokolka07 sokolka08 sokolka09 sokolka10 sokolka11 sokolka12

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *