Powołaniowe dni skupienia

Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o swoje powołanie jest trudnym zadaniem, z którym musi mierzyć się każdy z nas. By pomóc wam na drodze rozeznawania swojej życiowej drogi chcemy zaprosić was do udziału w dniach skupienia, jakie odbędą się naszych klasztorach. W czasie ich trwania będziecie mieli możliwość zobaczenia naszego życia, spotkania z zakonnikami i modlitwy o podjęcie właściwych życiowych wyborów.

Zapraszamy mężczyzn w wieku 16 – 30 lat, którzy chcieliby lepiej poznać, czym jest życie zakonne i w braterskiej wspólnocie rozeznać soją życiową drogę.

  • 26-28 stycznia Przasnysz (ul. 3 Maja 34)
  • 1-3 lutego Warszawa (ul. Zamieniecka 21)
  • 9-10 lutego Łódź (al. Pasjonistów 23)

Więcej informacji można uzyskać pisząc do o. Jakuba Barczentewicza – referenta powołań na adres: powolanie@passio.info.pl lub do Prowincjała o. Łukasza Andrzejewskiego: prowincjal@passio.info.pl

Nie pozostaje nic innego, jak modlić się nieustannie do Boga, aby przez Swoje Miłosierdzie raczył błogosławić i rozpowszechniać coraz bardziej to wielkie dzieło, zachować i wzmacniać ducha członków Zgromadzenia i w końcu dać mu gorliwych pracowników i apostolskie sługi, by uprawiali drogocenną Winnicę Pana na Jego chwałę i korzyść Zgromadzenia ku dobru ludzi. (św. Paweł od Krzyża)

Related Posts

Leave a comment