Skip to main content Scroll Top

Dzień skupienia formacji

Dnia 31 stycznia w domu prowincjalnym w Warszawie odbył się dzień skupienia dla formacji.

Raz w miesiącu nasi klerycy oraz bracia przeżywają wspólnie dzień skupienia. Jest to czas poświęcony osobistej i wspólnotowej modlitwie, refleksji, nauki oraz spotkania z Ojcem Duchowym.

Tym razem dzień skupienia odbył się w domu prowincjalnym w Warszawie. Wzięła w nim udział cała nasza formacja: pięciu kleryków oraz dwóch braci. Konferencje głosił Ojciec Prowincjał Łukasz Andrzejewski CP. Był także obecny Ojciec Duchowy Jerzy Słowikowski CP.