Scroll Top

Wsparcie

Wesprzyj nas
Drodzy Przyjaciele
Pasjoniści w Polsce, Czechach i na Ukrainie prowadzą liczne dzieła apostolskie, duszpasterskie i charytatywne. Podstawę utrzymania naszych klasztorów i zakonników stanowią wynagrodzenia, jakie za pracę otrzymują ojcowie i bracia oraz ofiary wiernych. Dzięki nim możemy realizować nasz charyzmat i rozwijać nowe dzieła.
WSPIERAJĄC NAS
POMAGASZ

rozwijać dzieła prowadzone przez pasjonistów w Polsce i na świecie. Nasza działalność koncentruje się na realizacji podstawowego powołania, jakim jest głoszenie Męki Jezusa Chrystusa. W tym celu podejmujemy liczne inicjatywy duszpasterskie, edukacyjne, kulturalne i wydawnicze. Miłość Ukrzyżowana inspiruje nas by towarzyszyć ukrzyżowanym dziś. W tym celu angażujemy się w działa miłosierdzia, by nieść pomoc i wsparcie najbardziej potrzebującym.

JAK
mogę pomóc?
Wszelkie inicjatywy podejmowane przez pasjonistów są możliwe dzięki duchowemu i materialnemu wsparciu wielu ludzi dobrej woli. Zachęcamy i zapraszamy do modlitwy i postu w intencji podejmowanych przez nas dzieł.
Można również pomóc materialnie poprzez przekazanie datku na rzecz naszej prowincji zakonnej. Wszelkie ofiary są przekazywane na rozwijanie naszych dzieł apostolskich oraz na potrzeby formacji kandydatów do zgromadzenia (zgodnie z wolą ofiarodawcy).
Zamów intencję

Możesz nas wesprzeć zamawiając Mszę św. w konkretnej intencji, w ten sposób nie tylko wspierasz nasz zakon, ale też upraszasz Bożej łaski dla siebie lub bliskich.

Wpłać Darowiznę

Możesz wpłacić darowiznę na rzecz naszej prowincji zakonnej lub na konkretne dzieło, które prowadzimy.

ZG. MĘKI JEZUSA CHRYSTUSA OO. PASJONISTÓW PROWINCJA
Nr konta: 98 1160 2202 0000 0000 4217 6192

Modlitwa za dobroczyńców
Od początków istnienia naszego zakonu otaczaliśmy i otaczamy modlitwą wszystkich naszych dobroczyńców. W każdym naszym klasztorze modlimy się za naszych darczyńców:

Co miesiąc na Mszy św. za żyjących

Odprawiając raz w miesiącu Mszę za zmarłych

Codziennie dodając modlitwę po Różańcu

W czasie pacierzach zakonnych.

119445305_1223720084660891_6782933288663529461_o
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.